Paketleme, Kurulum ve Temizlik

PAKETLEME

Kutu içerisinde ürünü çizilmelere ve dış etkilere karşı korumak için strafor ve karton kullanılmaktadır. Paketleme, güvenli teslimatlar için yeterince sağlamdır.

Artepera Paketleme
Artepera Depolama
Artepera Askı Aparatı, Kurulm ve Montaj
Artepera Askı Aparatı, Kurulm ve Montaj

KURULUM & MONTAJ

Duvar Tabloları ve Saatler
Ürünlerimiz duvara asılmaya hazır şekilde gönderilmektedir. Ürünü paketinden çıkarttıktan sonra asabilmek için önce duvarınıza uygun 1 adet çivi veya vidayı duvarınıza monte etmeniz gerekmektedir, ardından ürünün arkasındaki askı aparatından asmanız yeterli olacaktır.
Duvar Yazıları
Duvar Yazıları koleksiyonumuzdaki ürünlerin arka kısımlarında yapışmaya hazır bantlar bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey koruyucu kâğıtları çıkartıp duvara yapıştırmaktır. Ayrıca bu yapışkan bantlar, ürünü duvardan çıkardığınızda duvara zarar vermeyecektir.

MALZEME

Ürünlerimiz kaliteli çelikten imal edilmiş olup, elektrostatik toz boya ile boyanmıştır, bu boya ürünü paslanmaya karşı korumaktadır. Ancak açık havada yoğun kar ve yağmura maruz kaldığında bir süre sonra paslanmaya başlayabilir. Bu yüzden dış mekanlar için uygun değildir.

Artepera Lazer Kesim, Boyama
Artepera Lazer Kesim, Boyama
Artepera Kimyasal ile temizlemeyin
Artepera Ürün Temizleme

BAKIM & TEMİZLİK

Ürünlerimizin temizliği oldukça basittir. İlk olarak ürünün yüzeyini nemli yumuşak bir bezle temizleyin, ardından su izlerini önlemek için yumuşak bir bezle kurulayın.
Temizlik yaparken kimyasal kullanmayınız. Sert cilalamanın yüzeye zarar vereceğini unutmayın.