Hakkımızda

"Happy Place to Work Türkiye'nin En Mutlu İş Yerleri Araştırmasında, Demir Çelik Sektörünün En Mutlu İş Yeri Seçilmenin Gururunu Yaşıyoruz."

"İş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konularında Great Place to Work Kuruluşu'nun programına katılarak "Harika İş Yeri" sertifikası almaya hak kazandık."

 Nietzsche, hayatı “bir sanat eseri gibi” yaşamamız gerektiğini söylerken anlatmak istediği, onu yaşamaya değer kılmak için çabalamamız gerektiğidir. Yaşadığımız sürece kendimizi ve dünyaya benzersiz bakış açımızı ifade etmenin yollarını bulmaya çalışırız. Bunu gerçekleştirdiğimiz sürece de hepimiz birer sanatçı, hayatımız da eşsiz birer sanat eseri olabilir. İşte bu amaç doğrultusunda ARTEPERA, hayatımıza doğallığı, estetiği, sanatı, güç ve dayanıklılığı, yaratıcılığı, yeniliği ve kendi bakış açımızı katmamızı sağlıyor.   
 Doğadan ilham alarak geliştirdiği tasarımlarını çelikle birleştiren ve metali yılların verdiği tecrübe ile ustalıkla şekillendiren ARTEPERA, doğanın ışığını ve sonsuz mükemmelliğini eşsiz tasarım ürünlerinde gözler önüne seriyor. Ürünlerini dayanıklı ve kendine özgü parlaklığı olan metali kullanarak ustalıkla şekillendiriyor. Tıpkı hayatı boyunca türlü zorluklara direnç göstererek içindeki ışığın çalınmasına izin vermeyen, kendi duruşunu kendi belirleyen bireyler gibi…
 1932 yılında başlayan ve amacından hiç şaşmayan yolculuğumuzun en güzel ödülü onlarca yıllık deneyimi nesilden nesile aktarabilmektir. Geleneksel değerlerini kaybetmeden, onları çağdaş bir şekilde yorumlayarak tasarımlarımızla işlemekten daha yüce bir mutluluk olabilir mi? ARTEPERA, onlarca yılın geleneği ve değerlerini yaratan genç ve mutlu çalışanlarından oluşan dinamik ekibiyle çelik ve tasarım sektörünün yükselen yıldızı olmuştur.   
 Bu yükselişi sürdürmek, geleneği gelecek ile buluşturmak ve yeni fırsatları sadece yakalamak değil yaratmak için var gücü ile çalışmaya devam etmektedir.
 Yükselişimizi de dünya üzerinde 69 ülkeye yaptığımız ihracatla sürdürmekten gururlu ve mutluyuz.
 
Sedex Belgesi ile Sorumluluk ve Güvenin Taahhüdünü Yapıyoruz!

 Artepera olarak Sedex belgesini almanın gururunu yaşıyoruz. Bu belge, iş etiği ve sosyal sorumluluk ilkelerimize olan bağlılığımızı yansıtıyor. Sizin için daha adil, etik ve sürdürülebilir bir tedarik zinciri oluşturma konusundaki kararlılığımızı destekleyerek, güvenilir iş ortağınız olmaya devam edeceğiz.