ANNENE SEVGİNİ DUVARLARINA YANSIT

ANNENE SEVGİNİ DUVARLARINA YANSIT

ANNENE SEVGİNİ DUVARLARINA YANSIT

 

Aslında onların beklentileri sadece hatırlanma, kocaman bir sarılma, içten bir seni seviyorum, en kalpten gelen öpücüklere boğulma biliyoruz ama annelerimizi mutlu edebilecek, onları en azından o gün kraliçeler gibi hissettirebilecek , onlara olan sevgimizi anlatacak o en özel hediyenin peşindeyiz hepimiz.

 

 

Anneniz bir dekorasyon meraklısı ise ve siz de  sevginizi annenizin duvarlarına yansıtıp ona farklı bir sürpriz yapmak isterseniz bu önerilerimize bir kulak vermenizi öneririz.

 

 

Hatıralarınızı bir araya getireceğiniz bir aile duvarı hazırlayın. Eski fotoğraflar, aile fertlerinin resimleri, birlikte gidilen tatiller, doğum günleri... Bir ağaç dalına jüt ip ile tuttaracağınız fotoğrafların arasına Artepera’nın ‘Family is forever’ metal duvar yazısı ile ona en özel anılarını hatırlatırken mesajınızı iletebilirsiniz.

 

Onları tanımlayan en güzel sıfat,  karşılıksız sevgilerini, verdikleri ilhamı, sadeliklerini en iyi tanımlayan sözcük ‘melek’ olmalı.  Yalı beyazı eskitme renkli Artepera melek kanatlarını annenizin  evindeki en göz önündeki duvara asıp çevresini onun en güzel fotoğrafları ile dekore edebilirsiniz.